PÓŁPASIEC

Zabiegi redukujące rozstępy – medycyna estetyczna na miarę naszych czasów

Zabiegi redukujące rozstępy – medycyna estetyczna na miarę naszych czasów
5 (100%) 29 ocen

Wiele kobiet w dzisiejszych czasach zmaga się z nieestetycznym problemem skórnym jakim są rozstępy. Niestety niewiele z nas wie jak pozbyć się rozstępów skutecznie i trwale, dlatego najlepiej zrobić to pod okiem profesjonalistów.

Należy zacząć od tego, że najlepsze efekty przynosi walka ze “świeżymi” różowymi rozstępami. Nowopowstałe zmiany mają bowiem większe zdolności do regeneracji a likwidacja rozstępów różowych jest dużo łatwiejsza niż pozbycie się tych białych w które zmieniają się one z czasem. Bardzo popularne stało się ostatnio usuwanie rozstępów laserem, jednak warto przyjrzeć się jeszcze co na rozstępy proponuje medycyna estetyczna, bowiem gama zabiegów jest bogata, więc każdy z pewnością znajdzie idealny dla siebie sposób na rozstępy.

Pologen Legend Surgen – kompleksowe zabiegi na rozstępy

Procedura ta wykorzystuje w swoim działaniu połączenie wysokiej temperatury oraz impulsów elektrycznych, dzięki czemu docierają one do wszystkich warstw skóry i tam pobudzających jej regenerację. Zabiegi na rozstępy z zastosowaniem urządzenia Pologen Legend Surgen stymulują komórki do produkcji kolagenu dzięki czemu zwiotczona skóra odzyskuje swoje dawne napięcie i sprężystość.

Dermapen i Mezopen – mechaniczna likwidacja rozstępów

Technika ta umożliwia nam usuwanie rozstępów w mechaniczny sposób, dokonując tego za pomocą specjalnej głowicy przypominającej długopis. Podczas zabiegu składniki aktywne przedostają się do głębszych warstw skóry za pomocą igiełek wbudowanych w głowicę, gdzie od wewnątrz pobudzają procesy regeneracyjne włókien kolagenowych, wzmacniając rozciągniętą skórę, co na rozstępy działa niezwykle efektywnie. Więcej o zabiegu możesz się dowiedzieć także umawiając się na darmowe konsultacje w Cllinica Cosmetologica.

Laser na rozstępy Palomar Emerge

Laser na rozstępy Palomar Emerge proponuje nam usuwanie rozstępów laserem frakcyjnym nieablacyjnym, który potrafi dotrzeć do najgłębszych warstw skóry pobudzając tam jej kolejne warstwy do intensywnej odnowy. Stymulacja włókien kolagenowych sprawia, że ulegają one skróceniu,a komórki skóry pobudzane są do odnowy poprawiając tym samym jej sprężystość i wygląd.

Mezoterapia igłowa – jak się pozbyć rozstępów od środka

Zabiegi na rozstępy w postaci mezoterapii igłowej są wykonywane w postaci serii zastrzyków zawierających w swym składzie skoncentrowane składniki aktywne które wnikając do warstw skóry od środka radzą sobie z problemem rozstępów. Istotą działania tych zabiegów jest zapewnienie zwiotczonej skórze maksymalnego odżywienia, dzięki czemu  jej regeneracja będzie szybsza i skuteczniejsza. Pobudzona w ten sposób tkanka skórna stopniowo powraca do swojej wcześniejszej spoistości i napięcia, dzięki czemu krok po kroku postępuje usuwanie rozstępów.

Likwidacja rozstępów stanowi niezwykle ciężkie zadanie, dlatego jeżeli chcemy uzyskać naprawdę satysfakcjonujące efekty, musimy walczyć z nimi już od samego początku. Sposoby na rozstępy w postaci zabiegów medycyny estetycznej z pewnością najlepiej pomogą nam pokonać ten problem, gdyż umożliwią naszej dotkniętej rozstępami skórze skuteczną regenerację, przywracając jej wcześniejszą jędrność oraz gładki wygląd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

30 − = 21