PÓŁPASIEC

Zadbaj o pielęgnację skóry z laserem Vectus

Zadbaj o pielęgnację skóry z laserem Vectus
5 (100%) 1 ocen

Pojęcie piękna jest kwestią sporną, gdyż dla każdego znaczy ono coś innego. Przede wszystkich chodzi tutaj o gusta ludzi. Aczkolwiek bezspornym jest fakt, iż estetyczne ciało to nie tylko atrakcyjność fizyczna, lecz również w pewnym sensie ulga duchowa, gdyż nie musimy czuć żadnych kompleksów pod względem swojego wyglądu. Wiele osób neguje panujący od dłuższego czasu kult piękna na wszelkich portalach społecznościowych, gdyż takie osoby uważają, iż nie wszyscy muszą wyglądać jednakowo. I z tym należy się zgodzić. Jednakże, co w sytuacji gdy na naszym ciele pojawia się niechciany cellulit, nadmierne owłosienie czy rozstępy? Otóż takie skazy nikomu jeszcze samopoczucia nie poprawiły. Warto jest więc zastanowić się co można zrobić, aby atrakcyjność fizyczna naszego ciała uległa poprawie.

Krem na cellulit

vialiseProblem cellulitu jest dość powszechny w naszym społeczeństwie. Wiele kobiet zmaga się z tą kwestią i nie zawsze efekty poprawy są zauważalne. Zaleca się, aby produkty na cellulit były w większej mierze wyprodukowane ze składników pochodzenia naturalnego, oczywiście jeżeli nie w całości, gdyż to właśnie takie produkty są najlepsze dla naszego ciała. Gdyż produkty pochodzenia syntetycznego mają to siebie, że można je stosować długimi latami, a niestety nie przyniosą nam one żadnego oczekiwanego efektu. W związku z czym przy zakupie powinniśmy kierować się przede wszystkim ceną. Bowiem im wyższa cena, tym większa pewność, że wybrany przez nas produkt będzie dobrą inwestycją.

Depilacja laserowa

Kolejną kwestią problem nadmiernego owłosienia. Gdyż jak alarmują dermatolodzy – nieodpowiednia pielęgnacja i depilacja ciała może prowadzić do poważnego schorzenia, które objawia się tym, że nadmierne owłosienia pojawia się u kobiet w miejscach typowych dla mężczyzn. Depilacja laserowa należy do jednych z najbezpieczniejszych zabiegów, a zarazem najbardziej skutecznych. Bowiem już po kilku seriach zabiegów mamy możliwość pozbycia się owłosienia na stałę. Podczas wykonywania depilacji za pomocą lasera używane zostają różne urządzenia. Aczkolwiek najczęściej wybieranym przez klientki jest laser Vectus.

Otóż laser Vetus postrzegany jest, jako najbezpieczniejszy dla naszego ciała, gdyż nie powoduje żadnych podrażnień przed i podczas zabiegu. A jeżeli chodzi o kwestię skuteczność w walce z owłosieniem to należy z pewnością zauważyć, iż już po serii zabiegów pozbywamy się około 95% włosków. Jest więc to procent niezwykle wysoki.

Dermabrazja

Zabieg ten jest szczególnie zalecany dla osób o skłonnościach do rozstępów. U wielu kobiet rozstępy pojawiają się w szczególności podczas:

– szybkiej utraty wagi

– przebytej ciąży

Dermabrazja przeznaczona jest do usuwania świeżych, w związku z tym płytkich oraz bardziej podatnych na działanie zabiegu rozstępów. Zabieg ten polega przede wszystkim na mechanicznym zdzieraniu martwego naskórka, co ma za zadanie wygładzenie skóry, w obrębie której doskwiera problem nieestetycznego wyglądu skóry.

Drenaż limfatyczny

Zabieg ten jest kierowany do osób, które za pomocą kremów nie poradziły sobie w walce z cellulitem. Zalecany jest on kobietom niezależnie od wieku. A wszystko dla tego, że nie powoduje on żadnych komplikacji dla zdrowia. Zabieg ten polega głównie na masażu uciskowym, który usprawnia krążenie limfy i krwi w naszym organiźmie. Zalecany jest on nie tylko w sytuacji pojawienia się cellulitu, ale również gdy borykamy się z różnego rodzaju obrzękami na ciele.

Przed podjęciem decyzji o wszelkich zabiegach powinniśmy pamietać o sprawdzeniu miejsca wykonywania zabiegu i zapoznania się z opiniami innych osób. Również cena może dać nam wiele do myślenia. W przypadkach związanych z kwestią poprawy wyglądu warto wybrać miejsce, w których ceny nie są podejrzanie niskie, ponieważ wtedy mamy pewność, że dany zabieg wykonywany się przez specjalistę, a nie tylko przez osobę po dwudniowym szkoleniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

27 − 21 =